Sylwia, Łódź


logo

Przygotowanie – Z zamiarem zrobienia zdjęć borykałam się od kilku lat. Miałam pomysł, koncepcję, wiedziałam jak ma wszystko wyglądać, jednak cały czas brakowało mi odwagi i odpowiedniego fotografa. Napisałam do Jakuba, cierpliwie wysłuchał wszystkich moich uwag, nie oceniał ich, nie pytał, nie zmieniał mojej wizji. W końcu to mają być moje zdjęcia i to ja mam być z nich zadowolona. Bardzo podobało mi się takie podejście, dawało mi poczucie bezpieczeństwa oraz dodawało mi odwagi.

Sesja – Sama sesja budziła mój lęk. Wstyd, lęk i zagubienie towarzyszyło mi przez jakieś pierwsze 20 minut. Jakub wszystko mi wytłumaczył, był cierpliwy i spokojny, jest bardzo profesjonalny. Dba o każdy szczegół i o to by „modelka” czuła się komfortowo i swobodnie przez cały czas. Pozwolił, by cała sesja toczyła się swoim torem i żeby była to dla mnie niezapomnianą przygodą. I tak też się stało, po chwili zupełnie zapomniałam, że po drugiej stronie aparatu stoi człowiek, byłam tylko ja i dźwięk migawki. Był to czas dla mnie i tylko dla mnie.

Zdjęcia – Zdjęcia wyszły fantastycznie, oczywiście różnią się one od mojej wizji, która miałam przed sesją. Są dużo lepsze niż moje wyobrażenie i koncepcja, którą miałam w głowie. Co pokazuję doskonały kunszt rzemieślniczy Jakuba. Zdjęcia są subtelne, seksowne, pełne pasji. Odkryły one moje nowe oblicze, dodały mi pewności siebie. Jakub jest doskonały! Świetny fotograf, który tworzy przepiękne dzieła sztuki. Zostało spełnione moje marzenie, za co mu ogromnie dziękuje, bo realizując je, mogłam się przez chwilę poczuć jak gwiazda filmowa która gra główną rolę. Dziękuje!

– Sylwia, Łódź

Podobne wpisy