Ravina

Bardzo podobała mi się forma sesji, nie była napięta atmosfera. Nie krzyczałeś na mnie, a umiem wyprowadzić człowieka z równowagi :P. Tak czy inaczej podobało mi się Twoje zachowanie. Nie krępowałeś mnie, a atmosfera była naprawdę przyjazna. Było bardzo fajnie. Podesłane zdjęcia są bardzo ładnie wykonane i super obrobione.
– Ravina