Magda, Niemcy

Sesja zdjęciowa u Ciebie to była czysta przyjemność a zarazem wielkie wyzwanie :). Czuje, że ta sesja to nie tylko piękne zdjęcia ale również mile wspomnienia. Jesteś pomysłowy, kreatywny, zdolny i z poczuciem humoru. Na pewno polecę Cię moim znajomym, ale i z czasem chętnie wrócę po nowe wyzwania.
– Magda, Niemcy