Magda, Kalisz

Sesja była profesjonalnie przygotowana – ja jako laik nie odczułam zmieszania czy zawstydzenia czułam się naprawdę dobrze prawie jak modelka 🙂 Szczerze mogę polecić współpracę z Tobą innym dziewczyną – swoim koleżankom. W przyszłości być może zdecyduję się na sesję biznesową – wiem gdzie się zgłoszę 🙂 Wiem jedno po tej sesji fotografowanie wymaga zarówno wiedzy jaki i dużej cierpliwości. Pozowanie też do łatwych nie należy wbrew pozorom…
– Magda, Kalisz