Magda, Bytom


sesja buduarowa swobodne pozowanie slask

Zdjęcia Jakuba, na które natknęłam się w Internecie, tak bardzo mi się spodobały, że sama miałam ochotę spróbować. Pomimo tego, że nie lubię się fotografować i prawie nie mam zdjęć umówiłam się na sesje. Wiedziałam, że będzie mi trudno przełamać wstyd, ale sesję umówiłam na za dwa miesiące, żeby oswoić się z tą myślą. W dniu sesji mega stres, o mały włos nie zrezygnowałam ;). Na szczęście fotograf okazał się super profesjonalistą i miłym, sympatycznym człowiekiem. Konkretnie i rzeczowo tłumaczył, dlatego wszystko udało się w zaplanowanym czasie. Fotki wyszły super!!! Nie ukrywam, że chętnie to powtórzę. Polecam WSZYSTKIM Kobietom 🙂

– Magda, Bytom

Podobne wpisy