Kasia, Katowice

Bardzo dziękuję za zdjęcia! BARDZO NAM SIĘ PODOBAJĄ!!! Przed sesją czułam opór w sobie… Jednak Pan Fotograf jest Czarodziejem… spokojnie, rzeczowo, w bardzo przyjemnej atmosferze poprowadził mnie przez wspaniałą PRZYGODĘ… Jeśli sesja to tylko z Kubą!
– Kasia, Katowice