Aneta, Londyn


logo

Sesja była bardzo miłym i przyjemnym spędzeniem czasu. Nie raz czekając na termin jej realizacji byłam gotowa do zrezygnowania. Teraz wiem że byłaby to moja największa głupota i żałowałabym do końca życia wycofując się z niej. Myślę, że sesja dzięki temu jak ją umiesz prowadzić była naturalną, a co najważniejsze że wstyd znikł. Poczułam pewność siebie i chęci współpracy z Tobą by wszystko zakończyło się pomyślnie. Mam nadzieję, że nasza współpraca była obustronna i udana. Dawałeś mi cenne wskazówki potrafisz pokierować w przemiły sposób tłumaczyć słowami jak najbardziej zrozumiałe na czym to polega i ile trzeba z siebie dać by sesja zakończyła się sukcesem. Dla mnie ogólnie współpraca z Tobą i sesja była rewelacyjnym przeżyciem, czymś innym od rzeczywistości serdecznie pozdrawiam za pomoc w jej realizacji.

– Aneta, Londyn

Podobne wpisy